ALUDETAL – elementy montażowe i złączne z aluminium i stali dla branży: fotowoltaika, energia odnawialna, budownictwo.

W ciągłej sprzedaży posiadamy zestaw montażowych elementów aluminiowych. Oferowane przez nas detale mają zastosowanie jako mocowania:

  • paneli fotowoltaicznych  (klemy, szyny montażowe, łączniki szyn, haki dachowe solarne, ekierki, śruby, adaptery, dwugwinty etc)
  • fasad aluminiowo-szklanych (konsole)
  • fasad wentylowanych (konsole)

Stale poszerzamy zakres oferty – stawiamy na innowacyjność!

Firma ALUDETAL świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie obróbki aluminium, cięcie precyzyjne CNC; wiercenie; frezowanie, gwintowanie, wykrawanie. Posiadamy profesjonalny park maszynowy z dużym potencjałem produkcyjnym. Usługi wykonujemy na profilach własnych lub z aluminium powierzonego – wskazanego przez Państwa.

Wieloletnie doświadczenie to zaplecze, które pozwala na długofalową współpracę zapewniającą Państwu odpowiedzialną i stabilną możliwość bazowania na doświadczonych partnerach.

Naszymi wartościami są: punktualność, innowacyjność, rzetelność, precyzja.

Na rynku polskim działamy świadcząc usługi dzięki wyspecjalizowanemu zapleczu do obróbki profili aluminiowych. Wykonujemy detale które są wykorzystywane w wielu branżach. Obróbka profili różnych form i kształtów zgodnie z wskazaniem zamawiającego oraz obowiązującymi normami. Konfekcjonujemy elementy złączne powiązane z detalami z gumy, pcv-tworzyw sztucznych oraz śrub, blaszek, sprężyn w gotowe do użycia komplety montażowe.

Taki proces działania, ofertowania i sprzedaży naszych usług w produktach pozwala Państwu jeszcze szybciej organizować produkcję lub sprzedaż.

Posiadamy certyfikat Solidna Firma.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!